Вибрати місто
 • Пн-Пт: 10-19
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-17
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-18
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-18
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-18
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-18
 • Сб: 10-15, Вс: вых

Про компанію

CarStyle — мультибрендовий фірмовий інтернет-магазин багажників, який спеціалізується на продажу та прокаті автомобільних аксесуарів для перевезення вантажів: багажні системи, бокси, кріплення для перевезення різних вантажів — велосипедів, лодок та каяків, лиж та сноубордів. Також ми надаємо послуги технічного обслуговування авто в частині монтажу багажних систем - збірка, монтаж/демонтаж, ремонт та встановлення багажних систем, боксів, кріплень та інших аксесуарів для перевезення вантажів автомобілем. За понад 10 років успішної роботи на ринку компанія заслужила довіру та повагу покупців та арендарів, має постійних клієнтів по території усієї Україні. Ми професійно займаємось саме цією темою, маємо величезний досвід установок та підбору багажник систем для різних автомобілів

Відгуки про нас:

Google: https://goo.gl/maps/yhAKwMZMpuJAr2tP6
Facebook: https://www.facebook.com/CarStyle.ua/
Instagram: https://www.instagram.com/carstyle.ua/
Prom: https://carstyle.prom.ua/testimonials

Крім продажу ми пропонуємо ще й прокат автоаксесуарів, що дуже зручно для тих, хто одноразово або рідко потребує додаткового місця зберігання речей в авто. Вам треба просто приїхати до нас в магазин, ми все самі встановимо і потім, після поїздки, демонтуємо. Іноді клієнти беруть обладнання в оренду, щоб потестувати, наскільки це буде зручно і корисно на практиці, а після прокату залишають обладнання собі, доплачуючи різницю у вартості. Адже оплату за прокат ми враховуємо в загальній ціні багажної системи при викупі.

На відміну від багатьох інших магазинів, які пропонують продукцію тільки одного виробника, в нашому мультибрендовому CarStyle ви знайдете товари від провідних торгових марок: Thule, Whispbar (Yakima), Hapro, Terra Drive, Amos, Aguri. Can (Turtle), Kenguru, Junior, Hakr, а також власного бренду CarStyle.

В наших магазинах CarStyle в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові ви завжди можете отримати консультацію фахівця з багажних систем, підібрати багажник або вантажний бокс під свої потреби. Також є виставковий зал, де можна побачити бокси наживо і оцінити їхні переваги, а в разі необхідності — приміряти на автомобіль.

Про продукцію

Плануючи далеку поїздку, важливо враховувати обсяг багажника. Наприклад, якщо ви збираєтеся взяти з собою лижі або сноуборд, то далеко не в кожному автомобілі вистачить для них місця. У такій ситуації вам знадобиться автомобільний бокс (який кріпиться на автобагажник).

Встановлену на даху автомобіля конструкцію з поперечних дуг і деталей кріплення прийнято називати автомобільним багажником. Конструкція багажника проста: поперечні дуги, упори і замки. Звичайно, при установці багажника треба враховувати, який дах на вашому автомобілі. Якщо він рівний і не має місць для кріплення, потрібно вибирати багажник, що має скоби, до яких потім кріпляться упори і дуги.

На деяких моделях вже встановлені поздовжні дуги. У цьому випадку досить встановити лише упори.

На дахах автомобілів, що мають Т-образні напрямні, встановлюються упори і потім дуги. Простіше за все тим автомобілістам, у яких є спеціальні місця для кріплення багажників.

Деталі багажника виконані таким чином, щоб не завдати машині пошкодження. Для цього використовуються гумові прокладки, а самі дуги покривають спеціальною плівкою. Профіль дуг проектується таким чином, щоб не погіршити аеродинамічні показники автомобіля.

Встановлюється багажник досить просто, а в його наборі є всі необхідні інструменти і деталі. Для самостійної установки багажника бажано вивчити порядок дій і підготувати місця кріплення упорів, видаливши бруд і пісок. Крім цього, інструкція підкаже, вантаж якої ваги дозволений для перевезення на цьому багажнику.

Логічно: чим міцніше багажник, тим більшу вагу він може витримати. Але і ціна таких багажників буде вищою.

Крім багажників, що складаються тільки з дуг, ми рекомендуємо встановлювати автобокси, щоб речам, котрі перевозяться, не нашкодили природні катаклізми та інші зовнішні чинники. Автомобільний бокс універсальний, він дозволяє перевозити лижі, сноуборди і інші речі, які можуть забруднити або пошкодити салон.

У CarStyle представлений великий вибір боксів, багажників і інших необхідних аксесуарів для ваших цілей, а персонал компанії завжди допоможе з вибором і установкою.

Гарантія якості:

Компанія CarStyle працює тільки з перевіреними продавцями і постачальниками, а якість продукції відповідає всім міжнародним вимогам. Ми є офіційними продавцями світових лідерів Thule, Yakima (Whispbar) в Україні по багажним системам. Також маємо сертифікати і грамоти кращих продавців продукції від провідного українського виробника Terra Drive. На всю продукцію, придбану в нашій компанії, ми, на додачу до гарантії від виробника, надаємо гарантію нашого магазину 12 місяців.

 

Сертификати та грамоти

Переваги

Досвід роботи — 10 років на ринку, понад 20 000 установок на різні автомобілі

1

Мультибрендовий магазин багажників №1 в Україні

2

Надійність — ми офіційні продавці провідних світових брендів Thule, Yakima (Whispbar), Terra Drive

3

Репутація — у нас найвищі рейтинги в Google, Faceebok, Prom.ua, на автофорумах

4

Клієнтоорієнтованість — для постійних клієнтів у нас завжди знижки

5

Кращий прокат на ринку — в оренду ми здаємо тільки найкраще і дороге обладнання

Мережа філій — у нас є магазини в п`яти містах України

6

Оперативність — ми відправляємо доставки день в день, а на зв'язку для консультацій — цілодобово

7

Команда — наш колектив працює вже більше 5 років

8