Вибрати місто
 • Пн-Пт: 10-19
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-18
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-19
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-19
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-19
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-19
 • Сб: 10-15, Вс: вых

Оплата і доставка

Ми працюємо по всій Україні і здійснюємо доставку такими службами:

"Нова Пошта" 
"Укрпошта" (автобокси)
"Автолюкс" (автобокси)

 

Оплата: 

- готівковий розрахунок у наших магазинах в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові;

- безготівкова оплата по реквізитам на наш рахунок: ФОП Сагайдак Олег Олегович: UA653052990000026008006707670, Код 2909404337, МФО 380775, ПАТКБ Приватбанк;

- безготівковий розрахунок з виставленням рахунку з ФОП Сагайдак Олег Олегович (без ПДВ);

- безготівковий розрахунок на розрахунковий рахунок ТОВ з ПДВ (+20% до вартості товару на сайті);

 

Доставка:

1. Кур'єрська доставка Києвом

- Доставка здійснюється безкоштовно при замовленні на суму від 10 000 грн.

- При замовленні доставки в Києві на суму менш ніж 10 000 грн її вартість складає 100 грн. Доставка боксу на будь-який берег — 200 грн.

- Час доставки узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після оформлення замовлення на сайті.


Звертаємо увагу, що кур'єр надає лише послугу доставки
, він не здійснює установку, або збірку товару, а також не надає консультацій. Якщо у вас є питання — дзвоніть менеджерам нашого магазина.

Ціна, вказана у переданих вам кур'єром документах, є остаточною. Кур'єр не володіє правом коригування ціни.

 

2. Доставка Україною

Доставка нових боксів безкоштовна при відправленні службою доставки "Укрпошта" (будь-яке відділення) за умови 100% передплати (на б/в бокси та замовлення Чорної П'ятниці не розповсюджується!).  

При цьому БЕЗКОШТОВНА доставка розповсюджується на бокси довжиною ДО 200 см.

 

Товари можуть бути доставлені такими службами доставки: Нова Пошта, Автолюкс та Укрпошта

 

При відправленні габаритних товарів (вантажний бокс) післяплатою (оплата при отриманні) службами Нова Пошта, Автолюкс або Укрпошта, необхідна мінімальна передоплата 300 грн (Укрпошта), 500 грн (Автолюкс) або 1000 грн ("Нова Пошта").

 

В середньому доставка бокса "Укрпоштою" обходиться близько 400 грн, Автолюксом 600-800 грн, Новою Поштою 900-1500 грн.

 

Стандартні терміни доставки: 1-2 робочих дні (обласні центри), 3-4 дні — населені пункти області.

 

Для отримання товару в представництві служби доставки у вашому місті необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт) і знати номер декларації вашої посилки (після відправки товару менеджер надішле Вам у вайбер або СМС-повідомлення з номером декларації).

 

Відправка товару у вказаний вами населений пункт здійснюється на наступний робочий день після оформлення замовлення (за наявності товару), якщо замовлення зроблене та підтверджене менеджером до 18:00  

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі параметри і споживчі властивості товару вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару.

У обов'язки прцівників служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів відносно споживчих властивостей товару.

 

У випадку, якщо товар Вам не підходить, є можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки (ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»)


Увага! При доставці вам замовленого товару перевіряйте його комплектність, працездатність та відповідність опису на нашому сайті. Також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

У випадку не заяви вами при отриманні товару претензій з приводу механічних пошкоджень, надалі подібні претензії не розглядаються.

 

3. Додаткові послуги:

 

За домовленістю можуть бути надані додаткові послуги: 

- збірка та установка багажної системи на рейлінги - 100 грн;

- збірка та установка на поперечини кріплень для лиж та сноубордів - 100 грн;

- збірка та установка багажної системи на гладкий дах/штатні місця/водостоки - 200 грн;

- заміна кришки/замків/кріплень в боксі - 200 грн;

- збірка велоплатформ Amos - 200 грн;

- свердління додаткових отворів в боксах терра драйв - 200 грн;

- підрізка поперечин Erkul/Turtle - 100 грн;

- збірка та встановлення рейлінгів - 300 грн;

- виїздна установка у межах міста - 500 грн (час узгоджується додатково);

- очищення багажного обладнання після прокату (у випадку сильного забруднення) - 100 грн;

 

 

Договір публічної оферти

 

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією суб’єкта підприємницької діяльності  фізичної особи-підприємця САГАЙДАКА ОЛЕГА ОЛЕГОВИЧА, який діє на підставі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (номер запису 2 068 000 0000 028547 від 17.02.2015 р, код 2909404337), далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://carstyle.ua (далі -« Інтернет-сайт »).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору
3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі: - добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині; - самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині; - оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині; - обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення
4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний. 4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості. 4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту). 4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення
Накладеним платежем 5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях. 5.2. Прі не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.   Умови доставки замовлення 6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень. 6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

Права та обов'язки сторін:
7.1. Продавець має право: - в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору. 7.2. Покупець зобов'язаний: - своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору. 7.3. Покупець має право: - оформити замовлення в Інтернет-магазині; - оформити електронний договір; - вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України. 8.2. Продавець не несе відповідальності за: - змінений виробником зовнішній вигляд Товару; - за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;
8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності
8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами. 8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів

Інші умови
9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://carstyle.ua 9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет. 9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.
9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення товару належної якості
10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України. 10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця. 10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору
11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію". 11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів
11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «carstyle.ua» на офіційному інтернет-сайті https: /carstyle.ua, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.