Вибрати місто
 • Пн-Пт: 10-19
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-17
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-18
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-18
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-18
 • Сб: 10-15, Нд: вих
 • Пн-Пт: 10-18
 • Сб: 10-15, Вс: вых

Оплата і доставка

Доставка:

Доставка здійснюється службами перевезень Нова Пошта (при надсиланні боксів аванс мінімальний аванс 2000 грн)


Доставка по Києву здійснюється за такими тарифами:
1. Правий берег – габаритний товар – 200 грн, негабаритний товар (вантажний бокс) – 400 грн.
2. Лівий берег - габаритний товар - 300 грн, негабаритний товар (вантажний бокс) - 600 грн.

Доставка у місті Львів, Одеса, Дніпро, Харків та Вінниця здійснюється за домовленістю з менеджером конкретного магазину.

 

Оплата: 

- готівковий розрахунок в наших магазинах в Києві, Одесі, Дніпрі, Вінниці, Харкові та Львові;

- безготовкова оплата за реквізитами на наш рахунок: ФОП Сагайдак Олег Олегович:  UA653052990000026008006707670, Код 2909404337, МФО 380775, ПАТ Приватбанк;

- оплата на сайті при оформленні замовлення;

- оплата через POS-термінал в наших магазинах; 

 

3. Додаткові послуги :

 

За домовленістю можуть бути надані додаткові послуги: 

- встановлення багажних систем на рейлінги - 300  грн; 

- встановлення кріплень для лиж та сноубордів - 300 грн;

- встановлення багажної системи на гладкий дах/штатні місця/водостоки - 300-500  грн; 

- заміна кришки/замки/кріплення в боксах - 300-500 грн; 

- збірка/встановлення велокріплень на дах авто - 300 грн;

- збірка/встановлення велоплатформ або корзин -  500 грн;

- свірлення додаткових отворів в боксах - 300 грн; 

- підрізка поперечин Turtle - 200 грн; 

- встановлення боксів - 200 грн;

- підбір комплектації без купівлі в нашому магазині - 300 грн.

 

Договір публичні оферти

 

Загальная покладка

1.1. Справжня оферта, офіційною пропозиціий е Статистики суб'єкта підприємницької діяльності   Ф ізичн ої человека  Стоимость и -підприєй Ая  Сагайдака олег ОЛЕГОВИЧ ,  який  діє на підставі виписку з Єдиных державный реєстру юридичние осіб те фізичние осіб-підприємц (номер запису 2 068 000 0000 028547 від 17.02. 2015 г., код 2909404337), дал по тексту - «Продавец», отдел Договір купівлі-продажа товаров дальним способом, тобто через Інтернет-магазин, дал по тексту - «Договір», и розміщу Публичную оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://carstyle.ua (далі - «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного и безубыточного принятия Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) состав электронного договір купівлі-продажу товаров, вважається факт оплаты Покупцем замовлення на умовах такого Договора, у строк и за цинами, вказаними на Інтернет-сайте Продавця.

Понятия и указание

2.1. В этом утверждении, как правило, контекст не имеет значения, указанные ниже условия могут иметь такое значение:

* «Товар» - модели, аксессуары, комплектующие и вспомогательные предметы;

* «Интернет-магазин» - відповідно до Закона Украины «про електронну коммерцію», засиб для подання или реализации имущества, роботы или послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компания, которая реализует товары, представленные на Интернет-сайте.

* «Покупец» - физична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору
3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі: - добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині; - самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині; - оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині; - обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення
4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний. 4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості. 4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту). 4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення
Накладеним платежем 5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях. 5.2. Прі не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.   Умови доставки замовлення 6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень. 6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

Права та обов'язки сторін:
7.1. Продавець має право: - в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору. 7.2. Покупець зобов'язаний: - своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору. 7.3. Покупець має право: - оформити замовлення в Інтернет-магазині; - оформити електронний договір; - вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України. 8.2. Продавець не несе відповідальності за: - змінений виробником зовнішній вигляд Товару; - за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;
8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності
8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами. 8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів

Інші умови
9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://carstyle.ua 9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет. 9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.
9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення товару належної якості
10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України. 10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця. 10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору
11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію". 11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів
11.3. Стороны могут разрешить право розыгрыша этого договора в одностороннем порядке, в разное время несогласные между собой в рамках этого Договора и в выпадениях передбачених в соответствии с законоположением Украины.

Звертамо ваше увагу, що интернет-магазин «carstyle.ua» на офиційному интернет-сайте https: /carstyle.ua, главное право, відповідно до законодавства Украины, надавати право користування в интернет платформе ФОП и юридическим лицам для реализации ценности.